Welkom op de website van Sint-Paulus Sint-Denijs-Westrem! Wij bieden zowel kleuter- als lager onderwijs aan. Op deze site kom je vanalles te weten over ons. Blijft er toch nog een vraag onbeantwoord, of wil je ons een suggestie doorspelen, neem gerust contact op

Blijf op de hoogte via ons nieuws

Coördinaten leerkrachten

Sint-Paulus/ september 1, 2017/ Nieuws/

Voornaam
Naam
E-mail
Functie

Jobien
De Rycke
jobien.derycke@spsdw.be
Nest 1

Elisa
D’Haese
elisa.dhaese@spsdw.be
Nest 2

Christine
Heyndrickx
christine.heyndrickx@spsdw.be
Nest 3

Nathalie
Neirinck
nathalie.neirinck@spsdw.be
Nest 4

Els
Bockaert
els.bockaert@spsdw.be
Nest 5

Drieke
Desmidt
drieke.desmidt@spsdw.be
Nest 6

Jolien
Vanherweghe
jolien.vanherweghe@spsdw.be
Nest 7

Johan
Morel
johan.morel@spsdw.be
Nest 8

Marlies
De Kocker
marlies.dekocker@spsdw.be
Nest 8

Andy
Vereecken
andy.vereecken@spsdw.be
Nest 9

Elien
De Smet
elien.desmet@spsdw.be
Nest 10

Sofie
D’Haeyer
sofie.dhaeyer@spsdw.be
Mobiel (mini)

Monique
Rombaut
monique.rombaut@spsdw.be
Mobiel (mini)

Claudine
De Sloover
claudine.desloover@spsdw.be
Mobiel (mini/maxi)

Geert
Sleurs
geert.sleurs@spsdw.be
Mobiel (maxi) /Zoco

Wendy
Velghe
wendy.velghe@spsdw.be
Kinderverzorgster

Anne
Willemot
secretariaat@spsdw.be
Turnen nest 1,2,3

Marie-Pierre
Bekaert
marie-pierre.bekaert@spsdw.be
Turnen nest 4 tem 10

Simon
David
simon.david@spsdw.be
Turnen (nest 6, Lees meer over: Coördinaten leerkrachten